Kredili Araç Alımı

Borusan Araç İhale’den satın alınan araçlarda 90 güne kadar kredi kullanma imkanı için finansman sistemimiz bulunmaktadır.  Ing Bank'tan uygun faiz oranlarıyla kullanılabilen kredi ile nakit sıkıntısı çekmeksizin araç alımı yapılabilmektedir.


Devir İşlemleri

Açık artırmada satılan araçların noter devir işlemleri Borusan Araç İhale devir birimi tarafından tesis içinde gerçekleştirilmektedir.

Ekspertiz

Borusan Araç İhale’de satışa sunulan ve 8 yaşa kadar olan araçlara “REFERANS”niteliğinde kaporta ekspertizi yapılmaktadır. Bu ekspertiz araçların boya,değişen, çatlak, ezik, şasi ve paneldeki işlemler, çizik gibi kaporta durumlarını kapsamakta ve alıcılara bilgilendirme amaçlı referans olmaktadır. 

Satışa çıkacak araçlar uzman ekspertiz ekibimiz tarafından incelenmekte ve kaporta ekspertiz raporu sunulmaktadır. Söz konusu araçlara motor, mekanik ve kilometre ekspertizi yapılmamaktadır.  Borusan Araç İhale kaporta ekspertiz hizmetini, araç park yerinden çıkmadan önce yapılacak kontrolde, müşterilere referans olması ve kolaylık sağlaması amacıyla vermektedir. Üyelerimizin satın almayı düşündükleri aracı açık artırmaya çıkmadan önce incelemeleri tavsiye edilmektedir.


Yıkama

Açık artırmaya çıkacak araçlar Borusan Araç İhale tesislerine geldikten sonra kaporta ekspertizi öncesi iç-dış yıkama işleminden geçmektedir. Açık artırma sabahı araçlara tekrar park alanında dış yıkama yapılmaktadır.